BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Atentati me armë zjarri në Peqin, zbulohet identiteti i të plagosurit

Atentati me armë zjarri në Peqin, zbulohet identiteti i të

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Peqin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, dhe i plagosur ka mbetur i identifikuari si Besmir Hakballa.

Hakballa është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Elbasanit dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërkohë, shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende.

Më të lexuarat