BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x
BREAKING NEWS

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët në protestë më 4 dhjetor, e korrigjon Floriana Garo

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet diktatoriale”, Berisha bën thirrjen e fortë për 6 dhjetorin

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet
x
BREAKING NEWS

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të ndodhë

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e kalonte ‘plehun’ në doganë djali i zyrtarit të PS-së, ja kush e shoqëronte

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e
x

Aktualitet

Atentati ndaj Albin Kurtit, Artan Hoxha nxjerr foton e autorit dhe bën reagimin EPIK

Atentati ndaj Albin Kurtit, Artan Hoxha nxjerr foton e autorit dhe bën

Dje nga email-et e hackuara të ish-drejtorit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano thuhet se ishte planifikuar atentat ndaj Albin Kurtit, ku i dyshuari është Prek Kodra, shtetas shqiptar. Në dokument theksohet se ai ka aftësi të mira ë përdorimin e snajperëve. Ai dyshohet se është përfshirë në disa vrasje në Kosovë dhe Mal të Zi.

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Eh mor Prek Kodra prej Dukagjinit, te kthyen Hacker-at e Iranit, nga gjuetar çakenjsh na malet e Shqiperise, ne Karlos Çakallin e shekullit te 21.

Karlos Çakalli(Ilich Ramírez Sánchez) ka qene terroristi-guerrilas me i famshem ne bote i shekullit te 20-te…