BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja / Forcat operacionale ‘zbarkojnë’ në Elbasan

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja / Forcat operacionale

Forcat operacionale kanë zhvilluar mbrëmjen e sotme një aksion 'Blic' në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit në Elbasan lidhur me ngjarjen e bujshme të prokurorit Arjan Ndoj.

Informacione paraprake bëjnë me dije se policia ka dyshime se në këtë aks mund të ketë gjurmë të autorëve.