BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Aktualitet

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Kejvina Kthella sërish tek Krimet e Rënda, zbulohet arsyeja çfarë kërkon modelja

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Kejvina Kthella sërish tek Krimet e

Pasi dha shpjegime për llogari të hetimit të atentatit të 1 nëntorit në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tjerëve, modelja Kejvina Kthella “troket” në dyert e Gjykatës për Krimet e Rënda.

Vajza e showbiz-it shqiptar ka depozituar një kërkesë penale me objekt “kthim të sendeve të sekuestruara”.

Sipas A2 CNN, Kthella kërkon kthimin e aparatit telefonik celular, i cili i është sekuestruar nga prokurorët e Krimeve të Rënda.Kërkesa e modeles pritet të shqyrtohet nga gjyqtarja Daniela Shirka në ditët në vijim.

Pas atentatit të 1 nëntorit pranë “Mbikalimit të Shkozetit”, ku u plagos prokurori Arjan Ndoja bashkë me një shtetas tjetër dhe humbi jetën shoferi Andi Maloku, modelja Kejvina Kthella u shoqërua në polici për t’u marrë në pyetje.Emri i saj lidhej me të arrestuarin për atentatin Redjan Rraja.

Më të lexuarat