BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Aktualitet

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, zbulohen provat e forta që fundosin Redjan Rrajën

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, zbulohen provat e forta që

Prokuroria tashmë ka në dorë akt-ekspertimin e ADN-së për Redjan Rrajën.

Sipas këtij akti, ADN-ja e përftuar në kampionet e marra në tri sende në makinë është e përputhshme më atë të Rrajës .

Kujtojmë se Redjan Rraja është arrestuar teksa ishte duke u larguar në drejtim të Malit te Zi. Policia dhe prokuroria kërkuan arrestimin për shkak se kanë zbuluar gjurmët e ADN-së së tij në makinën që u gjet e braktisur në zonën e Shkafanës dhe që dyshohet se mund të ketë lidhje me atentatin e Shkozetit.