Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Atentati në Durrës/ Zbardhen detaje të reja, kush është i plagosuri tjetër dhe çfarë e lidh me Lul Berishën

Postuar: 20/06/2019 - 15:10

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me plagosjen e sotme në hyrje të Durrësit. Mësohet se përveç Julian Meçes, është plagosur edhe shtetasi Plaurent Dervishaj.

Dervishaj ndodhej në të njëjtën makinë me Meçen ku ka marrë një plumb dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, bëhet me dije se Dervishaj është kunati i Lul Berishës, ndërsa Meçja rezulton një emër i njohur, pasi është anëtar i bandës së Lulzim Berishës.

Meçja dhe Dervishaj u plagosën pranë autostradës në zonës e ish-Kënetës, te rreth rrotullimi në lagjen 14, pranë mbikalimit të Shkozetit.

Bëhet me dije se të shtënat me armë kanë filluar nga rruga dytësore në Maminas dhe ka vijuar me shkëmbim zjarri.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 23:00

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij.

Postuar: 11/11/2019 - 22:51

Pas detajeve si u mor Alvin Berisha nga Siria, gazetari investigativ Artan Hoxha ka pyetur Minist

Postuar: 11/11/2019 - 22:45

Avokati Genc Gjokutaj tha se socialistët duan të ‘pushkatojnë’ presidentin Ilr Meta m

Postuar: 11/11/2019 - 22:35

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit

Postuar: 11/11/2019 - 22:17

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj teksa ka folur lidhur me operacionin e shpëtimit të Alvin Ber

Postuar: 11/11/2019 - 22:09

Gjyshi i Alvin Berishës ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “Open” pas

Postuar: 11/11/2019 - 21:57

Emisioni “Open“ ka publikuar një intervistë me disa banorë të qytezës ku jeton Alvin