BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e këshillave bashkiakë me PL e aleatët

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja EMRAT

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x

Aktualitet

Atentati në Vlorë me dy të vdekur, kamerat fokusuan vrasësit në hyrje të autostradës, përfundojnë në polici 15 persona

Atentati në Vlorë me dy të vdekur, kamerat fokusuan vrasësit

Kamerat në hyrje të autostradës Fier-Vlorë kanë fiksuar makinën e personave që vranë me breshëri kallasnikovi Shpati Lenën e Hakim Xhezon.

Në pamjet filmike duket mjeti i llojit “BMW” që rezulton i vjedhur në Durrës në qershor të këtij viti. Mjeti ka xhama të zinj gjë që nuk lejon që të duken fytyrat e tre atentatorëve.

Pas krimit, ekzekutorët janë larguar drejt Fierit dhe më pas kanë shkuar në rrugën nacionale Levan-Tepelenë ku i kanë vendosur edhe flakën mjetit në zonë të braktisur.

Deri më tani në polici kanë përfunduar 15 persona që janë marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen në fjalë. Ata janë kryesisht persona me precedent penalë që dyshohet se mund të kenë marrë pjesë në ngjarje ose të kenë pasur dijeni.