Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Atmosferë e zjarrtë/ I jep fund beqarisë deputeti i PS, del video e parë e dasmës me 700 të ftuar

Postuar: 22/09/2018 - 11:14

Kjo është një video nga dasma e deputetit të PS Anduel Xhindi i cili i dha fund beqarisë pas një jave të tërë festimesh.

Dasma me 700 të ftuar u kurorëzua të ‘Blerimi’ në Lushnje dhe siç mund ta shikoni në këto plane, atmosfera ka qenë shumë e zjarrtë.

Në dasmën e Anduel Xhindit, djalit të deputetit të ndjerë të PS, Fatmir Xhindi morën pjesë kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, kreu i Grupit të PS Taulant Balla dhe gjithë grupi i socialistëve të cilët morën valle dhe uruan çiftin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/02/2019 - 13:09

Krim i rëndë në Vlorë. Dy persona janë ekzekutuar me armë zjarri, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Mësohet se ka pasur të shtëna me armë në zonën e “Ujit të Ftohtë në Vlorë”.

Postuar: 17/02/2019 - 12:52

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Vlorë.

Postuar: 17/02/2019 - 12:19

Policia e Shtetit njofton se ka proceduar penalisht një person nga Lezha, pasi pak para së të nis

Postuar: 17/02/2019 - 12:10

Ndër personat e arrestuar nga policia për dhunën e ushtruar në protestën e djeshme është edhe 42

Postuar: 17/02/2019 - 11:53

Kapen 8 kg marijuanë në stacionin e autobusëve në Igumenicë.

Postuar: 17/02/2019 - 11:38

Pas përfundimit të protestës së opozitës ditën e djeshme në Tiranës, policia ka nisur shoqërimin

Postuar: 17/02/2019 - 11:18

Policia ka dhënë shifrat zyrtare të personave të arrestuar pas protestës së djeshme të opozitës.