Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Autobusi përplas 23-vjeçarin në Kamëz

Postuar: 16/11/2018 - 23:37

Autobusi ka përplasur një të ri në Kamëz. Për pasojë, i aksidentuari ka përfunduar në spital, pa rrezik për jetën

Sipas Policisë Vendore, mësohet se, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë për shtetasin I. H., vjeç 52, banues në Tiranë, sepse në bulevardin Blu, duke drejtuar autobusin , ka aksidentuar shtetasen këmbësore O. H. vjeç 23, banuese në Tiranë

Drejtoritë Vendore të Policisë – Komisariati Rajonal i Policisë Rrugore

Më datë 15. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë për shtetasin I. H., vjeç 52, banues në Tiranë, sepse në bulevardin Blu, duke drejtuar autobusin , ka aksidentuar shtetasen këmbësore O. H. vjeç 23, banuese në Tiranë, e cila pas mjekimit në spital u largua për në banesë. Neni 290 i Kodit Penal.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 13:56

Teksa Tirana është paralizuar sot nga protesta e studentëve, në Shkozë situata është krejt ndryshe.

Postuar: 11/12/2018 - 13:51

“Jam i gatshëm të takohem ku të doni. Madje edhe te Blendi Fevziu”.

Postuar: 11/12/2018 - 13:28

Policia e Divjakës ja arrestur një shtetas pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij.

Postuar: 11/12/2018 - 13:19

Përplasje virtuale mes Ilir Babaramos e Rudina Xhungës.
 

Postuar: 11/12/2018 - 13:19

Protestës së sotme të studentëve që po zhvillohet përpara ministrisë së Arsimit i janë bashkuar d

Postuar: 11/12/2018 - 13:14

Janë me mijëra studentë, gjimnazistë por dhe qytetarë që janë solidarizuar dhe vijojnë rezistencë

Postuar: 11/12/2018 - 13:08

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka komentuar sërish protestën masive të studentëve, duke parala