BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

Avokati i njohur paralajmëron zhvillime të forta në vijim: Nesër nis një cikël i ri protestash në Shqipëri

Avokati i njohur paralajmëron zhvillime të forta në vijim:

Ditën e nesërme nis zyrtarisht viti akademik në universitet, ku studentët duhet të jenë të vaksinuar. A reflektohet në protestë dëshira e studentëve për të mos u vaksinuar? Avokati i njohur Altin Goxhaj u shpreh se nesër nis një cikël i ri protestash.

“Dje ka pasur më pak protestues se herët e tjera, por ka pasur shumë më tepër studentë. Dje kemi pasur numrin më të lartë të studentëve. Numri mbase mund të jetë i vogël sepse kjo është e 7 protestë. Tashmë ishte e shtata javë dhe e shtata protestë. Tashmë jemi futur në agjendën europiane të protestave që bëhen në cdo të shtunë. Dje është bërë përfundimi i një cikli protestash. Për të nisur një cikël të ri protestash, të cilat do të jenë në varësi të çështjeve. Protestat fillojnë me studentët si bazë. Do të fillojnë nesër në orën 10. Por gjithmonë do të fillojnë në qoftë se studentët do të shkojnë në orën 8:00 dhe deri në orën 10:00 nuk do t’i lejojnë për shkak të mos-vaksinimit”, tha Goxhaj për Fax News.