BREAKING NEWS

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në telefonat android

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në
x

Aktualitet

Avokati Maks Haxhia shtrohet me urgjencë në spital

Avokati Maks Haxhia shtrohet me urgjencë në spital

Avokati Maks Haxhia është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se avokati i njohur ka pësuar hemorragji cerebrale.

Për momentin nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore. Avokati Haxhia që ka mbrojtur ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahirin në ‘sagën’ e tij të proceseve gjyqësore ka qenë në shtëpi dhe është transportuar me urgjencë në një spital privat për t’iu nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.