Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën: Këtë gjë harrojeni!

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën:
x

Aktualitet

Babë e bir sherr me njëri-tjetrin në Radhimë, 21-vjeçari i thyen xhamin e makinës dhe më pas …

Babë e bir sherr me njëri-tjetrin në Radhimë,

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasit A. R., 56 vjeç dhe A. R., 21 vjeç me banim në Tiranë, babë e bir.

Këta shtetas janë kapur dhe arrestuar në Radhimë, pasi në konflikt e sipër me njëri-tjetrin, 21 vjeçari i ka thyer xhamat e automjetit babait të tij 56 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, njofton policia.