BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Aktualitet

Bagazhi dhe sediljet plot me drogë, dështon skema e dy trafikantëve, arrestohen në kufirin greko-shqiptar

Bagazhi dhe sediljet plot me drogë, dështon skema e dy

Raportohet nga Policia greke se janë kapur rreth 38 kilogram në një makinë në zonën e Sajadës, Igumenicë.

Pasi kanë ndaluar automjetin, grekët kanë konstatuar se në bagazh dhe sediljet e pasme gjendeshin 37 pako me rreth 38 kilogram marijuanë.

Në pranga ranë dy persona, por ende nuk dihet origjina, dyshimet e para janë se janë shqiptarë.

Më të lexuarat