BREAKING NEWS

Zbardhet pasuria, Meta-Kryemadhi notojnë mbi para, përfitojnë 140 mijë euro nga shitja e apartamenteve, 60 mijë paund llogari bankare

Zbardhet pasuria, Meta-Kryemadhi notojnë mbi para, përfitojnë 140
x

Aktualitet

Banorët gjejnë fishekë dhe granata në Shkodër, forcat xheniere nisen menjëherë për ekzaminim (FOTO)

Banorët gjejnë fishekë dhe granata në Shkodër, forcat

Gjenden disa fishekë dhe granata në një truall në njësinë administrative Gur i Zi në Shkodër.

Policia dhe shërbime të specializuara të Ministrisë së Mbrojtjes priten të mbërrijnë në zonë për të kryer veprimet përkatëse. Ato janë gjetur nga banorët e Gurit të Zi.

Pasi të caktohet perimetri i sigurisë, specialistet e ushtrisë do të nisin punën për asgjësimin e tyre, pasi mund të jenë një rrezik serioz për jetën e banorëve të kësaj zone.

Banorët gjejnë fishekë dhe granata në Shkodër, forcat