Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Banorët në panik/ Shpërthen në flakë një automjet në Elbasan, ngrihet në këmbë policia (Çfarë ndodhi?)

Postuar: 09/11/2019 - 13:52

Një automjet tip 'Golf IV' me targa AA 290 KN ka shpërthyer në flakë mëngjesin e sotëm në Elbasan

Automjeti ka marrë flakë pranë selisë në PD në qytetin e Elbasanit.

Fatmirësisht nga flakët nuk ka patsu persona të lënduar. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet zjarrfikëse që kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërkaq policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:17

Një aksion i madh policor në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero çoi në sekuestrimin e rreth 16 mijë bimëve narkotike marijuanë e ndarë në dy plantacione të ndryshme

Postuar: 16/11/2019 - 22:40

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Postuar: 16/11/2019 - 21:29

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së shtunës në zonën e Kamzës, ku një automje

Postuar: 16/11/2019 - 19:40

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të

Postuar: 16/11/2019 - 17:55

Një grua në Tiranë ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën “Demokraci