BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Aktualitet

“Bashkë kundër Covid-19”, Manastirliu tregon sakrificën e laborantes së njohur dhe jep mesazhin e fuqishëm

“Bashkë kundër Covid-19”, Manastirliu tregon

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka prezantuar laboranten që punon në Institutin e Shëndetit Publik, aty ku bëhen analizat për Covid-19.

“Klementina Saliasi prej 20 vitesh punon në laboratorin tonë të referencës në Institutin e Shëndetit Publik. E palodhur në këto muaj të epidemisë, Klementina, nënë e dy fëmijëve të vegjël, i është përkushtuar identifikimit laboratorik të #COVID19, pa orare, 24/7 në përgjigje të nevojave nga i gjithë vendi!

#Krenare për njerëzit e punës????????#BASHKË kundër #COVID19”, shkruan Manastirliu.

Më të lexuarat