BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x
BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x
BREAKING NEWS

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara në Tiranë, në këto akse rrugore nuk mund të kaloni sot as në këmbë. Ja ku nis 'vija e kuqe'

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin grek, mediat zbardhin detajet

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin
x

Gossip

BBC publikon videon e Ronela Hajatit që po ‘thyen’ rrjetin, nuk do ta besoni se çfarë thotë për këngëtaren shqiptare: Kur taksia vjen në orën 5 dhe ju…!

BBC publikon videon e Ronela Hajatit që po ‘thyen’ rrjetin, nuk

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision, këngëtarja Ronela Hajati nuk ka mundur të kualifikohet në finale. Ronela Hajati ishte këngëtarja që hapin natën e parë të këtij festivali me këngën e saj “Sekret”.

Megjithatë ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me gjithë performancën e saj. E pikërisht televizioni i njohur britanik BBC ka komentuar një pjesë të performancës, duke ironizuar me lëvizjen e saj të kokës.

“Kur taksia vjen në 5 dhe ju ende keni nevojë t’i thani flokët e juaja. #Albania #Eurovision”, ka shkruar BBC 3 në Twitter.

Në natën e djeshme performuan 17 shtete ku 10 prej tyre kaluan në finale

BBC publikon videon e Ronela Hajatit që po ‘thyen’ rrjetin, nuk

Nuk mungon as krahasimi me një aktore britanike.

BBC publikon videon e Ronela Hajatit që po ‘thyen’ rrjetin, nuk