BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Aktualitet

BE flet hapur: Shqipërisë i kemi dhuruar 4.2 milionë Euro, ja për çfarë janë përdorur

BE flet hapur: Shqipërisë i kemi dhuruar 4.2 milionë Euro, ja

Delegacioni i BE-së në Tiranë thekson se që nga fillimi i pandemisë COVID-19, Shqipërisë i ka ofruar pajisje për të luftuar sëmundjen me vlerë 4.2 milionë Euro.

“Pajisje mjekësore të specializuara për parandalimin dhe trajtimin e Covid19 me një shumë totale prej 4.2 milionë Euro i janë dhuruar Shqipërisë që nga fillimi i pandemisë” thuhet në postimin e delegacionit të BE-së në Facebook.