BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Aktualitet

Befason Artan Hoxha, zbulon nderin që grupet kriminale iu kërkojnë politikanëve: Më vjen për të qeshur

Befason Artan Hoxha, zbulon nderin që grupet kriminale iu

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar nderin që i kërkojnë grupet kriminale palëve politike

Ai shprehet se ata kërkojnë zbatim të ligjit ndaj kundërshtarëve.

“Sot grupi më i fuqishëm është ai që po punon poshtë, nuk ka dalë në skenë dhe e sheh ekspozimin si një argument apo armë që ia jep kundërshtari për ta asgjësuar. Vetë grupet kriminale sot, nderi më i madh që i kërkojnë politikanëve, më vjen për të qeshur kur e kujtoj, i kërkojnë të zbatojnë ligjin duke i goditur kundërshtarin”, u shpreh Hoxha për Fax News.