BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Aktualitet

Bëhen bashkë dy figurat më të spikatura të PD-së/ Zëdhënësja e Berishës, në krah të Jozefina Topallit, ja çfarë shkruan Erla Mëhilli

Bëhen bashkë dy figurat më të spikatura të

Të dyja figura të njohura dhe të spikatura të Partisë Demokratike, ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli dhe zëdhënësja e ish- kryeministrit Sali Berisha.

Jozefina Topalli dhe Erla Mëhilli jo pak herë kanë shfaqur qëndrimet e tyre kritike me postimet dhe denoncimet e bëra për qeverinë dhe kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Dyshja simpatike, paraditen e sotme nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe kohës së bukur e pajsazhit e kanë kaluar së bashku.

Erla Mëhilli ka publikuar në faqen e saj në rrjetet sociale, një foto me ish-kryeparlamentaren Topalli, bashkangjitur së cilës shkruan “Ne dhe lulet”.

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pavarësisht qëndrimeve publike të Jozefina Topallit, është shfaqur shpesh herë në foto, në krah të ish-kryeparlamentares.

Bëhen bashkë dy figurat më të spikatura të

Më të lexuarat