Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berat/ E çon në servis, përfshihet nga flakët makina

Postuar: 13/02/2018 - 15:06

Një makinë është djegur plotësisht në lagjen 30 Vjetori pranë Stadiumit të Ri në Berat.

Policia pasi ka shkuar në vendin e ngjarjes ka konstatuar se mjeti me targa AA472AE në pronësi të H.V, 57 vjeç, ka qenë në një servis automjetesh pasi ka pasur probleme teknike.

Gjatë kontrollit, mjeti ka marrë flakë dhe është spostuar nga drejtuesi dhe mekanikët në një vend më të sigurt, për të mos shkaktuar probleme për komunitetin.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Blutë e Beratit bëjnë me dije se grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 16

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 22:12

Historiania Elena Kocaqi është shprehur se në Athinë ekziston një program për të bërë sa më shumë grekë artificial në Shqipëri.

Postuar: 22/10/2018 - 21:42

Gazetari i Kronikës së zezë, Trashëgim Sokolaj gjatë emisionit "360grade" duke folur pë

Postuar: 22/10/2018 - 21:27

Avokati Spartak Ngjela, gjatë emisionit "360gradë"  u shpreh se skandali me mediat

Postuar: 22/10/2018 - 21:22

Gazetarët Eni Vasili dhe Artan Hoxha kanë reagur pasi emri i tyre u përmend nga një portal grek i

Postuar: 22/10/2018 - 21:07

 Orët e paradites dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në bregdet dhe zonat e

Postuar: 22/10/2018 - 20:42

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Postuar: 22/10/2018 - 20:34

Kanosi me armë zjarri një 26-vjeçar dhe qëlloi në ajër, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani.