Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bëri sherr me rojën e shkollës dhe iu kundërpërgjigj Policisë, e pëson keq 40 vjeçari nga Elbasani

Postuar: 18/07/2019 - 12:34

Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi policinë. Qytetari me inicialet E.D., pas konfliktit në shkollën 9-vjeçare, ka thyer televizorin në korridorin e shkollës.

Në momentin e ndërhyrjes së policisë, ai ka kundërshtuar me dhunë dhe ka fyer punonjësit e policisë, ku më pas është vënë në pranga. Nuk dihen ende shkaqet e konfliktit të 40 vjeçarit me rojën.

Ai tashmë akuzohet për veprën penale”Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 14:01

Drejtoria e Transportit Rrugor njoftoi se nga data 16 shtator ofrohet një lehtësi e madhe për qytetarët që iu është dëmtuar patenta ose u ka humbur.

Postuar: 24/08/2019 - 13:55

Një shtetas është gjetur i pajetë mesditën e kësaj të shtune në lagjen “Apollonia” në

Postuar: 24/08/2019 - 13:40

Një grua ka mbetur e plagosur rëndë për jetën, teksa duke kaluar në rrugë është përplasur nga një

Postuar: 24/08/2019 - 12:31

Gjykata e Tiranës caktoi masën “arrest me burg” për 27-vjeçarin Lorenc Veliaj, dëshmi

Postuar: 24/08/2019 - 12:09

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë 'arrest me burg' për Agron Selmanin.