BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Aktualitet

“Besoj e dini kush është ky biznesmeni?”, Klodiana Lala i drejtohet publikisht Ardi Veliut dhe ngre alarmin

“Besoj e dini kush është ky biznesmeni?”, Klodiana Lala i

Gazetarja Klodiana Lala bërë një deklaratë të fortë lidhur me ngjarjet e fundit që kanë tronditur opinionin publik, siç ishte abuzimi seksual ndaj një të miture dhe shpërthimi i tritolit në pronën e Ervin Matës.

“Një 15-vjeçare abuzohet në sy të të gjithëve. Tritoli shpërthen në pronën e Ervin Matës. Besoj e dini kush është? Biznesmeni i masakrës në ish-Bllok ku mbeti i plagosur Ervis Martinaj. Një shok i Martinajt u ekzekutua në Laç. Krimi në aksion. Po policia e Ard Veliut ku është? Apo duke rrëmuar në fb e nënës së fëmijës që e dhunoi po vete ajo???? Ka shpresë, do bëhemi”, shkruan gazetarja në rrjetet sociale.