BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Aktualitet

Betejë tjetër mes ujqërish, kujdes! Artan Hoxha ironizon Arjan Çanin: U mblodhën tek mejhana e një 'gajdhuri' grek... (VIDEO)

Betejë tjetër mes ujqërish, kujdes! Artan Hoxha ironizon Arjan

Të ftuar në studion e emisionit Zonë e Lirë  tek Arjan Çani mbrëmjen e djeshme ishin Ujku i Cërrikut, Ujku i Shijakut dhe Ujku i Fierit.

Në emision pati dhe sharje, konflikte dhe fjalor banal. Lidhur me këtë panel të ftuarish , ka reaguar edhe gazetari investigativ Artan Hoxha, Me ironi ai shkruan se ata u mblodhën tek 'mejhana e një 'gajdhuri' grek.

"Ore, ju qe keni lope, dhi, dele, pula, rosa, pata, nga periferia e Tiranes, si u ndate mbreme?! Se degjova, qe paskan patur mbledhje ne kryeqytet, nje “ujk vorioepiriot” me ca “ujqer” fushe pa dhemb, ne mejhanen e nje “gajdhuri” grek
Me sa mbaj mend nga gjeografia, Myzeqeja, Shijaku dhe Cerriku, jane zona fushore. Maksimumi ndonje nuselale te mbyste pulat ne kotec!!!
Çfare s’ben vak?!
Mbase ndonje ujk ka zbritur nga Mali Tomorrit, per plazh ne Gjirin e Lalzit, rruges ka kafshuar ndonje kerriç nga keto zonat fushore, dhe atyre tani u duket vetja si ujk", shkruan Artan Hoxha.