BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

“Betejën me virusin e fitove, por zjarri ta mori jetën”, kush është mjeku që humbi jetën mes flakëve në spitalin e COVID

“Betejën me virusin e fitove, por zjarri ta mori jetën”,

Një nga viktimat e zjarrit në spitalin modular të Tetovës është identifikuar në mënyrë jozyrtare nga të afërmit e tij.

Mediat në vend raportojnë se mes personave që humbën jetën është edhe Ferdi Shaqiri, një mjek, i cili ndodhej i shtruar në spital.

Lajmin e kanë bërë të ditur miq e të afërm të tij, pasi një prej tyre i ka dedikuar edhe disa rreshta për ndarjen e tij nga jeta. 

“Nuk duhet të ikje në këtë mënyrë Ferdi. Betejën me virusin e fitove, por zjarri ta morri jetën. Zoti me parajsë të shpërbleftë, ndërsa familjes dhe ne që jemi rritur pranë teje nuk na ka mbetur asgjë veçse të ballafaqohemi me dhimbjen dhe kujtimin për ty. Prehu në paqe komshi!,”-shkruan ai. 

“Betejën me virusin e fitove, por zjarri ta mori jetën”,