BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Bie nga dritarja pastruesja në Shkodër

Bie nga dritarja pastruesja në Shkodër

Një grua ka rënë nga dritarja, ndërsa ka qenë duke pastruar xhamat, në një institucion në Shkodër.

Burime e Policisë Vendore bëjnë të ditur se, është rrëzuar nga pakujdesia duke pastruar xhamat e dritareve pastruesja shtetësia L. U. vjeçe 48, banuese në Shkodër, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Komisariati i Policisë Shkodër

Më datë 15. 11. 2018, tek një institucion, është rrëzuar nga pakujdesia duke pastruar xhamat e dritareve pastruesja shtetësia L. U. vjeçe 48, banuese në Shkodër, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për vlerësim.