Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bie nga kati i dytë, në gjendje të rëndë 7 vjeçarja në Pogradec

Postuar: 12/07/2018 - 15:00

Një vajzë e vogël është rrëzuar nga kati i dytë i banesës së saj, duke pësuar dëmtime serioze.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e djeshme, e mërkurë, në fshatin Golik të Pogradecit.

E mitura M.K., rreth 7 vjeçe, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Aktualisht nga ana e policisë po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 20:31

Fillimi i kësaj jave, përkoi me 1 vjetorin e nisjes së operacionit kombëtar “Forca e ligjit”.I prezantuar me shumë bujë në kohën kur në Shqipëri shërbente ende ambasadori amerikan Donald Lu, task forcat e

Postuar: 12/11/2018 - 19:50

Një histori vërtet e dhimbshme ajo e Musa Baculit, 15-vjeçarit nga Shkodra, i cili vuan nga një s

Postuar: 12/11/2018 - 19:16

Zv/ ministri i Brendshëm Sandër Lleshi është duke zhvilluar një takim në Drejtorinë e Policisë së

Postuar: 12/11/2018 - 19:07

Javën që shkoi Parlamenti i Greqisë mbajti një 1 minutë heshtje për Kostandino Kaçifas me iniciat

Postuar: 12/11/2018 - 19:05

Një 83-vjeçar është përplasur për vdekje gjatë ditës së sotme në Cërrik.

Postuar: 12/11/2018 - 19:00

 Një gjykatë belge ka dënuar me 18 muaj burg një shqiptar, i cili aktualisht ndodhet në burg

Postuar: 12/11/2018 - 18:32

24 të arrestuarit e “Volvo 4”  dalin nesër në Gjykatën e Apelit.