BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Aktualitet

Bilanci i Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit

Bilanci i Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije se në spitalet Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 7 qytetarë.

Me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 7 qytetarë e kanë humbur betejën me COVID19 në spitalet COVID. Katër qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga Dibra, 1 qytetar nga Mati, 1 qytetar nga Kavaja, të moshave 59- 75 vjeç. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i shpreh ngushëllime familjarëve të të ndjerëve.