Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Blendi Fevziu i nxjerr SMS në mes të emisionit, deputeti i ri i opozitës bën reagimin e papritur: Jap dorëheqjen nëse... (MESAZHI I PLOTË)

Postuar: 16/05/2019 - 14:56

Kujtim Gjuzi ka bërë një zotim në emision “Opinion” mbrëmjen e djeshme.

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë tha se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ai punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para viteve ’90.

Në një moment, drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu ktheu sytë nga celulari dhe tha: “Më ka ardhur një mesazh, nuk e di nga kush por thotë, ‘pyete Gjuzin a ka punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para viteve ‘90”.

Deputeti Kujtim Gjuzi u përgjigj: Nëse është e vërtetë jap dorëheqjen.

 “Kam qenë presidenti i kompanisë së një autoshkolle”, shtoi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 14:18

Është zbuluar biseda e zhvilluar midis Griseldo Kusit, autorit të vrasjes së punëtorit të kondicionerit Indrit Çelaj në vilën e familjes Kusi dhe viktimës.

Postuar: 25/08/2019 - 14:08

Kokëulur dhe nervoz, kështu e pritën vendimin e masës së sigurisë 4 të arrestuarit e parë lidhur

Postuar: 25/08/2019 - 13:52

As Parisi as Amsterdami, dy qytetet më të preferuara të turistëve janë Tirana dhe Lviv.

Postuar: 25/08/2019 - 12:50

Një aksident i rënda ka ndodhur në Qafë Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Postuar: 25/08/2019 - 12:37

Policia ka arrestuar një 24-vjeçar në Theth, pasi ka qëlluar në ajër me armë.

Postuar: 25/08/2019 - 12:01

Edhe përgjatë javës në doganën e Kapshticës dhe të Qafë - Thanës ka pasur një fluks të lartë hyrj

Postuar: 25/08/2019 - 11:40

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë "Arrest me burg" për 3 të arrestuarit për