BREAKING NEWS

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec
x

Aktualitet

'Blindohet' jugu/ Shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 7 persona