BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Aktualitet

Bllokimi i Aeroportit të Rinasit/ Vjen lajmi i mirë, ja kur do të rinisin fluturimet

Bllokimi i Aeroportit të Rinasit/ Vjen lajmi i mirë, ja kur do të

Aeroporti i Rinasit është i bllokuar prej ditës së djeshme si pasojë e grevës së kontrollorëve të trafikut ajror të cilët janë të pakënaqur nga ulja e pagave të tyre

Punonjësit e aeroportit të Rinasit kanë njoftuar se udhëtimet në të gjitha shtetet do të nisin pas orës 17:00, sipas A2CNN.