Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Aktualitet

Bllokohen dy makinat e blinduara të “Il Padrinos” së Vlorës

Bllokohen dy makinat e blinduara të “Il Padrinos” së

39-vjeçari Edison Harizaj nga Vlora, mbeti i vrarë  një vit më parë nga breshëria e plumbave në qytetin bregdetar të Durrësit.

Ai njihej ndryshe si “Edison Faqedjeguri” dhe “Edisoni i shtatë pallateve”, por edhe si “Il padrino në qytetin bregdetar të Vlorës.

Sot mësohet se OFL i ka sekuestruar dy makina të blinduara që janë bllokuar në një garazh dhe i përkasin Harizajt.

Më të lexuarat