BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Bllokuan trafikun ajror, 9 kontrollorë përfundojnë në polici, zbardhet si ranë në 'grackën' e forcave blu dhe kush janë ata

Bllokuan trafikun ajror, 9 kontrollorë përfundojnë në

Policia e Tiranës ka shoqëruar mbrëmjen e djeshme 9 kontrollorë të AlbControl të cilët çuan në pezullimin e punës në aeroportin e Rinasit.

Sipas News24 policia po mban të shoqëruar 9 kontrollorë, ndërkohë që nuk dihet gjendja juridike e tyre

 Mes personave të shoqëruar janë; R. Katroshi, A. Fezga, F. Ndreca, M. Mezini, S. Kosta, E. Shabani si dhe dy persona të tjerë.

Mësohet se një pjesë e tyre u thirrën në telefon dhe shkuan vullnetarisht në polici dhe pjesa tjetër u shoqërua me forca policie pas mesnatës nga një ambient privat ku qëndronin te grumbulluar pas Albcontrol.