BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Aktualitet

“Bravo SPAK fli gjumë”, Klodiana Lala plas ‘bombën’ për ‘biznesmenen’ e moshuar të përfshirë në aferën e inceneratorëve: Ajo ka punuar për...

“Bravo SPAK fli gjumë”, Klodiana Lala plas

Një tjetër çift të moshuarish rezultojnë të përfshirë në evazionin fiskal të inceneratorëve. Çiftit Rruzhdije e Shkëlqim Meta i është shitur kompania që ka kryer rreth 30 mln euro evazion fiskal.

Gruaja mohon njohjen me personat që mund t’i kenë përfshirë, duke theksuar se janë në gjendje të vështirë ekonomike.

Mirëpo gazetarja Klodiana Lala ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, ku tregon se Rruzhdije Meta ka punuar si pastruese në shtëpinë e Dashamir Ymerit.

“Rruzhdije Meta ka punuar si pastruese ne shtepine e Dashamir Ymerit. Ne TV tha: Nuk e njoh! Te dy te perfshire ne aferen korruptive te inceneratoreve.

Bravo SPAK. Fli gjumë”, shkruan Klodiana Lala.

“Bravo SPAK fli gjumë”, Klodiana Lala plas

Më të lexuarat