BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Aktualitet

Brenda një ore në Tiranë regjistrohen tre lëkundje të lehta tërmeti

Brenda një ore në Tiranë regjistrohen tre lëkundje të

Të tre lëkundjet sizmike janë regjistruar brenda harkut kohor të 60 minutave pasditen e sotme në zonën e Tiranës.

Sipas të dhënave paraprake të publikuara nga EMSC, dy prej lëkundjeve sizmike kanë qenë me magnitudë 2.7, ndërsa për lëkundjen tjetër nuk ka informacione mbi madhësinë e goditjes.

Epiqendra e lëkundjeve ka qenë 10 km në veri-perëndim të Krrabës.

Lëkundjet kanë qenë të lehta dhe thuajse nuk janë ndjerë.