BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

“Bukurinë e ka gruaja, por vajzës...”, Spartak Ngjela diskuton me moderatoren e njohur të ‘Top Channel’ për erotikën, Manushi mbetet pa fjalë: Çfarë mund të flasë avokati?! (REPLIKAT)

“Bukurinë e ka gruaja, por vajzës...”, Spartak Ngjela

Avokat Spartak Ngjela ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin  ‘Top Arena’ ku nuk munguan batutat pikante.

Ngjela ndër të tjera e vuri theksin tek bukuria e gruas dhe tregoi se ka qenë i ftuar edhe në një emision tjetër me moderatoren e ‘Top Channel’, Alesia Bamin ku ka diskutuar për erotikën.

Ngjela: Ja ku pamë prapë

Bami: U pamë sërish

Manushi: Pse ku ishte parë ti avokat me Alesian?

Ngjela: Jemi takuar tek emisioni ‘E Diell’

Manushi: Po për çfarë diskutuat?

Ngjela: Për erotikën.

Manushi: Çfarë mund të flasë avokati?!

Ngjela: A është e vërtetë?

Bami: Po është e vërtetë.

Manushi: Pse ti gjithmonë tifozllikun e bën për gruan dhe jo për vajzën?

Ngjela: Bukurinë e ka gruaja, por vajzës nuk duhet t’i mbetet qejfi se po është e bukur do të bëhet edhe më e bukur. Ka vajza që edhe prishen, por disa me bukuri deri në fund