BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Burri gjendet i vdekur në shtëpinë e tij, zbardhen dyshimet e para

Burri gjendet i vdekur në shtëpinë e tij, zbardhen dyshimet e

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Mësohet se i moshuari Xheladin Mandri jetonte i vetëm në banesën e tij, në të cilën është gjetur dhe i pajetë, ndërsa dyshohet se është vetëvrarë me armë.

Policia ka nisur hetimet.