Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Burrin e kishte emigrant në Gjermani, kush është nëna e 3 fëmijëve që bënte jetë luksoze dhe u kthye në ‘mollë’ sherri për vrasjen që shokoi sot Kavajën (EMRI+FOTO)

Postuar: 10/10/2019 - 10:40

Një grua u kthye në ‘mollë sherri’ në Kavajë ku mbeti i plagosur një polic dhe u vra ish-i dashuri i saj. Ndërkohë detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë.

Një lidhje e ndërprerë, ka bërë që ish- i dashuri mos të pranonte ndarjen nga shtetasja Marsida Qatja, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve të mitur.

Gruaja e martuar, burri i të cilit ishte në burg në Gjermani, ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin. Pasi Marsida kishte vendosur që t’i jepte fund historisë me Haxhollin, rreth 38 vjeç, ishte lidhur me shtetasin Bledar Tocin, polic burgu, i cili mbeti i plagosur. Nga fotot duket se Qatja bën një jetë luksoze, ndërsa ka edhe një agjenci turistike të vetëm.

Ngjarja në Kavajë mund të kishte përmasa edhe më të frikshme sesa kaq. Në banesën e Marsida Qatja, në momentin kur ndodhi krimi kanë qenë edhe 3 fëmijët e saj të mitur, përkatësisht të moshave 10, 7 dhe 2 vjeç.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 18:57

Janë publikuar pamjet e aksionit që Policia e Spanjës në bashkëpunim me Policinë e Shqipërisë dhe EUROPOL realizoi kundër një bande shqiptarësh që vidhnin banesat e lojtarëve të Real dhe Atletiko Madridit.

Postuar: 22/10/2019 - 18:50

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Tiranë- Durrës.

Postuar: 22/10/2019 - 18:41

Moderatorja Marsela Topi e Tv Apollonia Fier, është nxehur keq me kameramanët e emisionit pasi kë

Postuar: 22/10/2019 - 18:39

Dilaver Kalaja, shefi i ruajtjes së objekteve të komisariatit nr.1 në Tiranë ka reaguar lidhur me

Postuar: 22/10/2019 - 18:20

Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka bërë sërish apel për shpëtimin e Alvinit t

Postuar: 22/10/2019 - 17:59

Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr.

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.