BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Caktohet administratori shtetëror që do menaxhojë 26 pasuritë e Ylli Ndroqit. Zbardhet EMRI

Caktohet administratori shtetëror që do menaxhojë 26

Agjencia e Administrimit të Aseteve ka caktuar si administrator shtetëror të 11 bizneseve dhe 15 pasurive të paluajshtme të Ylli Ndoqit, personin Arjan Baci.

Mësohet se Baci së bashku me grupin e punës, oficerët e policisë gjyqësore do të marrë në administrimin pasuritë e Ndroqit.

Ky vendim vjen pasi më 3 gusht, Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion, sekuestroi pasuritë e botuesit dhe pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi.

Më të lexuarat