BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Aktualitet

Çfarë ka në telefonin e avokatit të Shullazit? Trondit Klodiana Lala: Nuk dihet se në duart e kujt është

Çfarë ka në telefonin e avokatit të Shullazit? Trondit
Ekzekutimi i avokatit të Shullazit sipas grupit hetimor ka lidhje direkte me detyrën e tij si avokat. 
 
Sipas gazetares Klodiana Lala përpara një viti e gjysmë avokati Gurra i ka shprehur një shqetësim një zyrtari të lartë të policisë. Po ashtu ajo ka thënë se 50-vjeçari ka dhe nj celular, ku sipas saj ka shkruar të gjitha kërcënimet.
 
"Avokati para një vitit e gjysmë ka shprehur një shqetësim pranë një zyrtari të lartë të policisë së Elbasanit, por e ka lënë në kuadrin miqësor. Ata që kanë patur informacion, më kanë thënë se avokati ka dhënë detaje të sakta për ata që e kërcënonin. Ka pretendime që një pjesë të atyre kërcënimeve që konstatonte i ka renditur në një celular që nuk dihet se në duart e kujt është," tha Lala për Opinion.