Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë ndodhi? Digjet pranë stadiumit “Selman Stermasi”, makina e bashkëshortes së gjyqtarit të Izet Haxhisë (DETAJE)

Postuar: 15/05/2019 - 16:22

Një makinë, e cila rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është djegur mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stermasi”, ndërsa mësohet se bashkëshortja e Binaj aktualisht punon tek protokolli në Gjykatën e Krimeve të Rënda.
 
Bashkëshorti i saj, Binaj aktualisht është gjyqtar në Gjykatën e krimeve të Rënda, ndërsa mësohet të ketë qenë gjyqtar i Emiliona Shullazit, por është tërhequr. Aktualisht ai është gjyqtar i Izit Haxhisë.
 
Nuk dihen ende nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidental, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.