Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë ndodhi? Vdes në QSUT transportuesi i 2. 4 ton drogë, koka e grupit

Postuar: 12/09/2018 - 10:55

Ndërron jetë Demo Progonati 46-vjeç. Ai u arrestua në datë 15 janar 2017, ndërsa akuzohej si koka e trafikut të 2.4 ton kanabis drejt Italisë. Progonati u arrestua nga policinë e shtetit në Durrës në 2017.

Demo Progonati ka ndërruar jetë në qershor në ambientet e QSUT por vëtëm sot u bë i ditur lajmi.

Ende nuk zbulohet sëmundja nga e cila vuante i pandehuri i cili po gjykohej nga Krimet e Rënda si shoferi i kamionit me 2.4 ton drogë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 09:27

Në media qarkulloi një lajm për një aplikacion të ri në Tiranë, me anë të të cilit qytetarët do të lëviznin nëpër kryeqytet.

Postuar: 25/09/2018 - 09:15

Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një furgon që sapo kishte mbërritur nga Ita

Postuar: 25/09/2018 - 09:06

Një person ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët.

Postuar: 25/09/2018 - 08:48

Sot pritet të jepet pretenca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij.

Postuar: 25/09/2018 - 08:32

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një apartament është përfshirë nga zjarri e për p

Postuar: 25/09/2018 - 08:21

Një person ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët.

Postuar: 25/09/2018 - 08:17

Sot pritet të jepet pretenca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij.