BREAKING NEWS

“E papërshtatshme të sulmosh një vend mik”, kryeministri Rama i përgjigjet Ambasadës Franceze: Ankesa juaj është pa lidhje! Miqësia e vërtetë nuk i ka të gjitha fjalët prej mjalti (E PLOTË)

“E papërshtatshme të sulmosh një vend mik”,
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Alarm tek godina e Presidencës

Çfarë po ndodh? Alarm tek godina e Presidencës

Një njoftim për shkëndijë elektrike në bodrumin e Presidencës ka vënë në lëvizje forcat zjarrfikëse të kryeqytetit.Mësohet se Garda e Republikës ka kërkuar praninë e zjarrfikësve si masë paraprake, për të parandaluar një zjarr të mundshëm.

Pas konstatimit dhe zgjedhjes së problemit zjarrfikësit janë larguar.

Më të lexuarat