BREAKING NEWS

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e CDU-CSU/ Çfarë pritet të ndodhë nesër? (Dokumenti)

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Mihal Kokëdhima në burg pas skandalit me turistët spanjollë, familjarët e tij në aksion gjatë gjithë natës/ Policia rrethon restorantin (FOTO)

Çfarë po ndodh? Mihal Kokëdhima në burg pas skandalit me

IKMT do të shembë sot restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo.

Në këto momente kanë mbërritur mjetet e IKMT ndërsa nga momenti në moment pritet shembja e restorant 'Panorma'.

Në vendngjarje ndodhen forca të shumta policie. Ndërsa janë të pranishëm edhe familjarë të Kokëdhimës, të cilët gjatë gjithë natës janë munduar të largojnë disa nga orenditë që ndodheshin në restorantin dhe hotelin e tyre.

Pas incidentit me tursitët spanjollë, nisi edhe verifikimi i restorantit, ndërsa u konstatua se nuk ka dokumentacion të rregullt, ndërsa ishte në proces legalizimi.