Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë po ndodh more se na trembët? Artan Hoxha bën reagimin e papritur: Në tavolinë ishte edhe një biznesmen i shpallur në kërkim për një ngjarje shumë të bujshme

Postuar: 20/09/2019 - 23:46

Gazetari Artan Hoxha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për takimin që ka patur me menaxherin e njohur Shameti dhe me presidentin e Skënderbeut, Ardian Takaj. Ai ironizon portalet se nuk e nuk kanë kapur lajmin e duhur pasi në tavolinë ishte edhe një biznesmen i shpallur në kërkim.

Postimi;

Cfare po ndodh more se na trembet???!!! --------
Per cfare mund te bisedojne nje president i nje skuadre futbolli(qofte ky dhe Takaj), nje menaxher futbollistesh(me i miri ne hapesiren shqiptare) dhe nje futboll-dashes???!!!
Nuk pi dot nje kafe robi se perfundon lajm ne portal, madje pa na sjell cajin kamarieri, Shkumbinit i erdhi lajmi ne celular...
Ai qe na ka pare s'na paska njohur te gjithe, ne tavoline ishte edhe presidenti i skuadres kosovare te futbollit Trepca '89, si dhe nje biznesmen i shpallur ne kerkim per nje ngjarje shume te bujshme nga autoritetet e Serbise....
Ja pra qe lajmi "i madh" u paska humbur ------

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 21:05

Kryeministri Edi Rama do mbante fjalim në ceremoninë e 10-vjetorit të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit që u zhvillua mbrëmjen e së hënës në Pallatin e Kongreseve.

Postuar: 14/10/2019 - 20:55

Kanë dalë detaje të reja nga Policia pas arrestimit të 50-vjeçarit sot në Tiranë, nën akuzat e sh

Postuar: 14/10/2019 - 20:22

Për të disatën ditë radhazi dhjetëra automjete policie kanë zbarkuar në Unazën e Re, 30 minuta pa

Postuar: 14/10/2019 - 20:09

Është shkarkuar ditën e sotme nga detyra e zëvendës drejtorit për Hetimin e Krimeve të Rënda në G

Postuar: 14/10/2019 - 20:01

Një burrë është sulmuar në Zvicër nga dy persona të maskuar, duke i marrë një shumë të konsiderue

Postuar: 14/10/2019 - 19:52

Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në burgun Nafplios.

Postuar: 14/10/2019 - 19:40

Kolegji i Posaçëm i Apelimit i ka dhënë të drejtë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, mbi vend