BREAKING NEWS

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë, flet dhëndëri i familjes Tosuni nga Durrësi dhe tregon shkakun përse ndodhi krimi monstruoz

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë,
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh more se na trembët? Artan Hoxha bën reagimin e papritur: Në tavolinë ishte edhe një biznesmen i shpallur në kërkim për një ngjarje shumë të bujshme

Çfarë po ndodh more se na trembët? Artan Hoxha bën

Gazetari Artan Hoxha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për takimin që ka patur me menaxherin e njohur Shameti dhe me presidentin e Skënderbeut, Ardian Takaj. Ai ironizon portalet se nuk e nuk kanë kapur lajmin e duhur pasi në tavolinë ishte edhe një biznesmen i shpallur në kërkim.

Postimi;

Cfare po ndodh more se na trembet???!!! --------
Per cfare mund te bisedojne nje president i nje skuadre futbolli(qofte ky dhe Takaj), nje menaxher futbollistesh(me i miri ne hapesiren shqiptare) dhe nje futboll-dashes???!!!
Nuk pi dot nje kafe robi se perfundon lajm ne portal, madje pa na sjell cajin kamarieri, Shkumbinit i erdhi lajmi ne celular...
Ai qe na ka pare s'na paska njohur te gjithe, ne tavoline ishte edhe presidenti i skuadres kosovare te futbollit Trepca '89, si dhe nje biznesmen i shpallur ne kerkim per nje ngjarje shume te bujshme nga autoritetet e Serbise....
Ja pra qe lajmi "i madh" u paska humbur ------