BREAKING NEWS

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Paguaj 50 mijë lekë në ditë për t’i shërbyer babait, bleva respiratorin 1,500 euro (Pamjet)

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh në Krujë dhe Fushë-Krujë? Policia bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ndodh në Krujë dhe Fushë-Krujë? Policia
Në kuadër të masave për parandalimin e kultivimit të lëndëve narkotike, policia po zhvillon aksion në Krujë dhe Fushë-Krujë.
 
Sipas burimeve bëhet e ditur se kontrollet po zhvillohen në fshatrat e Malësisë së Krujës dhe Niklës.
 
Burimet bëjnë të ditur se policia ka informacione për parcela ku kultivohet kanabis.
 
Ende nuk ka një informacion zyrtar nga policia për aksionin.