Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë po ndodh në Tiranë?/ Një tjetër 18-vjeçare zhduket papritur nga banesa

Postuar: 17/10/2018 - 19:59

Një tjetër adoleshente zhduket nga banesa e saj. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ku babai denoncon zhdukjen e vajzës s tij 18-vjeçare.

Nga ana e saj Policia po punon për gjetjen e vajzës dhe zbardhjen e rrethanave dhe motiveve të zhdukjes së saj.

Komisariati i Policisë Nr. 3

Më datë 16. 10. 2018, shtetasi A. B., vjeç 48, banues në Tiranë, kallëzon se, më datë 15. 10. 2018, është larguar nga banesa vajza A. B., vjeçe 18. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 15:00

Artan Hoxha është padyshim një ndër gazetarët e kronikës më të ndjekur  në Shqipëri. Deklaratat e tij për botën e krimit tërheqin gjithmonë vëmendjen.

Postuar: 25/03/2019 - 14:28

Menjëherë pas emërimit të drejtorit të ri të policisë për kryeqytetin jane bërë publike edhe lëvi

Postuar: 25/03/2019 - 14:05

Familja e Iliasit 7 vjeçar, i cili u vra të enjten e kaluar në Basel të Zvicrës, përjashton mundë

Postuar: 25/03/2019 - 13:53

Policia e Shkodrës thotë se ka vënë në pranga tre persona të dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen

Postuar: 25/03/2019 - 13:40

Romeo Kara, juristi që denoncoi fakte për skandalin e privatizimit të OSSH tek CEZ shprehet se is

Postuar: 25/03/2019 - 13:27

Ditën e sotme ka ndodhur një tjetër lëvizje në radhët e Policisë së Shtetit.