Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë po ndodh në Tiranë?/ Një tjetër adoleshente zhduket nga banesa, babai i alarmuar në polici

Postuar: 13/11/2018 - 21:54

Një tjetër adoleshente është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë.

Sipas policisë vendore, mësohet se babi i vajzës G.X., 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa vajza 17 vjeçe, me iniciale J.X..

Policia sqaron se po punohet për gjetjen e saj.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12. 11. 2018, shtetasi G. X. vjeç 50, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer vajza e tij e mitur J. X., vjeçe 17, banuese në Tiranë. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 22:28

Është përcjellë sot për në banesën e fundit, Ervin Devina, ish-punonjësi i policisë së shtetit i cili humbi jetën gjatë një aksidenti të ndodhur në Rumani.

Postuar: 26/05/2019 - 22:17

Trupi i të riut Dorian Licaj, i cili rezultonte i zhdukur që prej datës 30 Prill u gjet i varur d

Postuar: 26/05/2019 - 20:30

Automjetet që dalin nga kufiri midis Greqisë dhe Shqipërisë, nuk do të kontrollohen me vetëm nga

Postuar: 26/05/2019 - 20:17

Anila Bushi, një 38-vjeçare me pothuajse 20 vite martesë, thotë se nuk i intereson fare bashkësho

Postuar: 26/05/2019 - 19:13

Është kryer ekstradimi i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë, nga Vjena drejt ven

Postuar: 26/05/2019 - 16:54

Për mbi 20 vite kanë jetuar nën një çati, por Nazmia nuk është sjellë me vjehrrën ashtu siç është

Postuar: 26/05/2019 - 16:12

Nesër pasdite ekziston mundësia që në zona të kufizuara reshjet të jenë në formë shtrëngate, më t