BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Rrethohet nga polica Kavaja (FOTO)

Çfarë po ndodh? Rrethohet nga polica Kavaja (FOTO)
Policia e Shtetit ka marrë nën mbrojtje pak çaste më parë edhe KZAZ-në në qytetin e Kavajës.
 
Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, një numër i madh forcash policie gjendet në oborrin e KZAZ-së, ndërsa nuk mungojnë as mjetet e forcave speciale.
 
Bashkia e Kavajës drejtohet nga opozita dhe ashtu si në shumë bashki të tjera të vendit, kërkon zbatimin e dekretit të presidentit Ilir Meta dhe lirimin e hapësirave dedikuara për KZAZ-të.