Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë po ndodh? Rrethohet nga polica Kavaja (FOTO)

Postuar: 19/06/2019 - 17:53

Policia e Shtetit ka marrë nën mbrojtje pak çaste më parë edhe KZAZ-në në qytetin e Kavajës.
 
Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, një numër i madh forcash policie gjendet në oborrin e KZAZ-së, ndërsa nuk mungojnë as mjetet e forcave speciale.
 
Bashkia e Kavajës drejtohet nga opozita dhe ashtu si në shumë bashki të tjera të vendit, kërkon zbatimin e dekretit të presidentit Ilir Meta dhe lirimin e hapësirave dedikuara për KZAZ-të.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 18:51

Një person është qëlluar dy herë me thikë dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen 'Syrja Dylgjeri'. I plagosuri është Enver Xhezairi 62-vjeç.

Postuar: 15/09/2019 - 18:35

Në lidhje me arrestimin e 16 shtetasve që organizonin trafikun e armëve nga Shqipëria në Greqi ka

Postuar: 15/09/2019 - 18:18

Katër persona mes tyre një këmbësore janë plagosur si pasojë e një aksidenti.

Postuar: 15/09/2019 - 17:56

Personi në fjalë, i cili është identifikuar, i ndiqte ato nga pas.

Postuar: 15/09/2019 - 17:50

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin pasi janë përplasur 3 makina.

Postuar: 15/09/2019 - 17:26

39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos

Postuar: 15/09/2019 - 17:03

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Gr