Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë po ndodh tek Drejtoria e Policisë? Banorët bllokojnë hyrjen (Video)

Video: 

Postuar: 26/03/2019 - 20:51

Janë shoqëruar në Drejtorinë Vendore të Policisë së Tiranës 7 persona, pjesë e protestuesve të Unazës së Re.
 
Ndërkohë që një grup i madh i banorëve të Astirit, por jo vetëm, janë nisur drejt Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të kërkuar lirimin e tyre.
 
“Lironi çunat”, thërrasin protestuesit, ndërkohë që vihet re dhe një kordon me policë para tyre, për të penguar hyrjen në godinë apo tensionimin e situatës.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 13:26

Ditën e  sotme po  zhvillohet gjyqi i radhës për dosjen ”Babale”, ku është mësuar se janë thirrur për të dëshmuar Albert Nushi dhe Erzen Breçani.

Postuar: 17/07/2019 - 13:16

Një 36-vjeçar nga Laçi është vënë në pranga dje në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim prej dis

Postuar: 17/07/2019 - 13:09

Një 79-vjeçar u arrestua nga Policia në Kukës pasi ka tentuar të vrasë familjarët e tij dhe t&rsq

Postuar: 17/07/2019 - 12:43

Një banor 61-vjeçar i zonës së Matera u raportua për shfrytëzimin e fuqisë punëtore të shtetasve

Postuar: 17/07/2019 - 12:07

Shpëtohen tre turistë gjermanë të bllokuar në kanionin e Gjipesë në Himarë.Mësohet se dy vajza dh

Postuar: 17/07/2019 - 10:59

Një copë masive e akullit do të riformojë bregdetin e botës më shpejt se sa është parashikuar.

Postuar: 17/07/2019 - 10:43

Dy inspektorë taksash janë arrestuar ditën e sotmë në Shkodër, ndërsa një i tretë është shpallur